ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriÇORUM ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ 01/01/2021-31/12/2023 tarihleri arasında 36 Ay Süreli 4 Adet Yakıt Hariç Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kafkaslı Taşımacılık Oto Galeri Temizlik Malzemeleri Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1.124.897,76 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/498004).
- İhale Kayıt No
- 2020/498004
- Kazanan firma
- Kafkaslı Taşımacılık Oto Galeri Temizlik Malzemeleri Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.124.898
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çorum
- Sonuç tarihi
- 30.11.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/498004 · Sonuç tarihi: 30.11.2020
İhalenin konusu
01.01.2021 ile 31.12.2023 tarihleri arası 36 Ay Süreli Çorum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğümüzde Kullanılmak üzere 4 Adet Sürücülü Araç " Yakıt Hariç " Binek ( Sedan ) Araç Kiralama Hizmet alım işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.