ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK DÜZCE İL MÜDÜRLÜĞÜ Şoförlü Araç Kiralama hizmet alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi 599.040 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/498224).
- İhale Kayıt No
- 2020/498224
- Kazanan firma
- BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺599.040
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Düzce
- Sonuç tarihi
- 21.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/498224 · Sonuç tarihi: 21.01.2021
İhalenin konusu
02.01.2021 ile 31.12.2023 tarihleri arasında 36 ay süre ile yakıt idareye ait olmak üzere 2 adet sürücülü araç kiralama hizmet alım işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 30 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺181.268.116.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.