ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Özgün-Tur Seyahat ve Tic.Ltd.Şti. 803.772 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/500419).
- İhale Kayıt No
- 2020/500419
- Kazanan firma
- Özgün-Tur Seyahat ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺803.772
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 23.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/500419 · Sonuç tarihi: 23.12.2020
İhalenin konusu
Kurum personelinin, 01.01.2021 ile 31.12.2021 tarihleri arasında toplam 249 iş gününde 12 adet araç ile 12 ayrı güzergâhta taşınması işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özgün-Tur Seyahat ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.853.852.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Özgün-Tur Seyahat ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →