ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/503793) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/503793
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/503793 · Sonuç tarihi: 18.12.2020
İhalenin konusu
Personel Servisi Kiralaması (4 Kısımlı)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ay Tek Turizm ve Taşımacılık Ltd.Şti — ₺899.130
Ay Tek Turizm ve Taşımacılık Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Onur Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.110.300
Onur Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Taç Akyüz Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şt — ₺638.650
Taç Akyüz Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ay Tek Turizm ve Taşımacılık Ltd.Şti, ₺899.130; 2. kısım: Onur Turizm Taşımacılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.110.300; 3. kısım: Taç Akyüz Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şt, ₺638.650.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺899.100, Erzurum (12.09.2022)
- Keşan İlçesinde Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan Özel Eğitime İhtiyacı Olan 198 Özel Eğitim Öğrencisinin Taşıma Merkezi Okul ve Özel Eğitim Sınıflarına 174 Gün Taşıma İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺899.087, Edirne (22.09.2025)
- 2026 Yılı Vefa Projesi Araç Kiralama Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺899.244, Kahramanmaraş (03.02.2026)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →