ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriÇORUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI Sosyal İşler Müdürlüğü Araç Kiralanması Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Örnek Tur Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. 60.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/51727).
- İhale Kayıt No
- 2020/51727
- Kazanan firma
- Örnek Tur Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺60.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çorum
- Sonuç tarihi
- 28.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/51727 · Sonuç tarihi: 28.02.2020
İhalenin konusu
01.03.2020 - 31.12.2020 tarihleri arasında Belediyemiz Tesisler Müdürlüğüne kursa gelen engelli kursiyerlerin taşınmasında ve Pazara gelen giden yaşlı ve bayanların taşınmasında kullanmak amacıyla 2 adet Araç Kiralanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Örnek Tur Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.701.796.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Örnek Tur Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →