Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

KARAMAN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Karaman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şoförlü Hizmet Aracı Kiralama İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. 845.000,64 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/533641).

İhale Kayıt No
2020/533641
Kazanan firma
Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺845.001
İstekli sayısı
İl
Karaman
Sonuç tarihi
02.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/533641 · Sonuç tarihi: 02.12.2020

İhalenin konusu

01/01/2021-31/12/2023 Dönemi (3 Yıllık) 36 ay süre ile 3 Adet Araç ve 3 Adet Şoför ile birlikte Hizmet Aracı Kiralama ihalesi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →