ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/537502) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/537502
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/537502 · Sonuç tarihi: 04.11.2020
İhalenin konusu
Taşıma Kapsamındaki 7 Ortaöğretim Okullarına 770 Öğrenci 43 hat ile 135 gün taşıma işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺74.520
2. kısım
Reks Gıda Nak.Turz.Oto.İnş.Tar.ve Orm.Ürün.Ltd.Şti. — ₺118.395
Reks Gıda Nak.Turz.Oto.İnş.Tar.ve Orm.Ürün.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺74.520; 2. kısım: Reks Gıda Nak.Turz.Oto.İnş.Tar.ve Orm.Ürün.Ltd.Şti., ₺118.395.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Demirallar İnşaat Taşımacılık Temizlik Tarım Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺74.620, Adıyaman (06.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺74.620, Balıkesir (03.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺74.629, Afyonkarahisar (26.12.2019)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →