Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

SGK ŞANLIURFA İL MÜDÜRLÜĞÜ Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün 01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arasında Resmi Hizmetlerinin Yürütülmesi Amacıyla, 3 Adet Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini İpek Roza Temizlik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 227.229,96 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/545716).

İhale Kayıt No
2020/545716
Kazanan firma
İpek Roza Temizlik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺227.230
İstekli sayısı
İl
Şanlıurfa
Sonuç tarihi
03.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/545716 · Sonuç tarihi: 03.12.2020

İhalenin konusu

01/01/2021 - 31/12/2021 Tarihleri arasında 12 ay süreli 3 adet şoförlü araç kiralama hizmet alım işi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

İpek Roza Temizlik Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →