ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKIRIKKALE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İdare) resmi hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla 01/01/2021- 31/12/2023 tarihleri arasında 36 ay süreli 2 adet sürücülü binek oto kiralama hizmet alımı işini kapsamaktadır (Yakıt Hariç) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. 628.133,76 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/546521).
- İhale Kayıt No
- 2020/546521
- Kazanan firma
- Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺628.134
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 13.11.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/546521 · Sonuç tarihi: 13.11.2020
İhalenin konusu
36 ay süreli 2.Adet Şoför Dahil Araç Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.843.278.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sevinçler Medikal İş Giysileri İth.İh San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →