ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriÇANKIRI ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Çankırı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Araç Kiralama Hizmeti (3 Araç Şoförlü/Yakıtsız ) (01/01/2021 – 31/12/2021 dönemi) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kaynarlar Taşımacılık Yemek Servis Ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi 262.946,88 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/546890).
- İhale Kayıt No
- 2020/546890
- Kazanan firma
- Kaynarlar Taşımacılık Yemek Servis Ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺262.947
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çankırı
- Sonuç tarihi
- 25.11.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/546890 · Sonuç tarihi: 25.11.2020
İhalenin konusu
(3 Araç Şoförlü/Yakıtsız ) (01.01.2021 – 31.12.2021 dönemi) Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Kaynarlar Taşımacılık Yemek Servis Ve Temizlik Hizmetleri İnşaat Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.029.483.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.