ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/549150) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/549150
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/549150 · Sonuç tarihi: 08.01.2021
İhalenin konusu
12 Hatta Personel Taşımacılığı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sınırlı Sorumlu Bigadiç Seyahat Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi — ₺5.730.480
Sınırlı Sorumlu Bigadiç Seyahat Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yeni Bigadiç Seyahat Turizm Nakliye Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Yakıt Ve Tarım Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺124.608
Yeni Bigadiç Seyahat Turizm Nakliye Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Yakıt Ve Tarım Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sınırlı Sorumlu Bigadiç Seyahat Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺5.730.480; 2. kısım: Yeni Bigadiç Seyahat Turizm Nakliye Gıda Ve İhtiyaç Maddeleri Yakıt Ve Tarım Ürünleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, ₺124.608.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- 2026 Yılı Personel Taşıma Hizmet Alımı — Öz Erdoğan Turizm İnşaat Taşımacılık Hafriyat Temizlik ve Yemekhane Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺5.728.824, Trabzon (03.12.2025)
- 7 Adet Yolcu Taşıma Arabasının Sürücüsü ile Kiralanması — AY TUR Servis Taşımacılık Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.735.600, Samsun (09.01.2026)
- Bursa Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Araç Kiralama Hizmeti Alımı (6 Adet Şoförlü - Yakıtsız) (01/01/2026- 31/12/2026 Dönemi) — Beyaz inci Davet Reklam Organizasyon Turizm Taşımacılık Öğrenci Servisleri Temizlik Kiralama Bilgi İşlem Eğitim Medikal Tıbbi Malzeme Labaratuar ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.723.600, Bursa (13.01.2026)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →