ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK GÜMÜŞHANE İL MÜDÜRLÜĞÜ Gümüşhane SGK İl Müdürlüğünce 01/01/2021 - 31/12/2023 Tarihleri Arası 36 Ay) Süreli 1 Adet Sürücülü ( Şoförlü) (Akaryakıt ,Otoyol, Ve Köprü Geçiş Ücretleri Kurumdan Olmak Üvere) 2020 Model Binek C Ve Üstü Segmentte Sedan Kiralık Araç İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Mehmet Baba İnşaat Taahhüt Gıda Temizlik Enerji Otomotiv Nakliye Ticaret Sanayi Limited Şirketi 302.756,76 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/558520).
- İhale Kayıt No
- 2020/558520
- Kazanan firma
- Mehmet Baba İnşaat Taahhüt Gıda Temizlik Enerji Otomotiv Nakliye Ticaret Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺302.757
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Gümüşhane
- Sonuç tarihi
- 03.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/558520 · Sonuç tarihi: 03.12.2020
İhalenin konusu
Gümüşhane SGK İl Müdürlüğünce 01.01.2021 ile 31.12.2023 tarihleri arası 36 Ay Süreli 1 Adet Sürücülü Akaryakıt, Otoyol ve Köprü Geçiş ücretleri Kurumdan olmak üzere 2020 Model Binek C ve üstü segmentte Sedan Araç Kiralama Hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mehmet Baba İnşaat Taahhüt Gıda Temizlik Enerji Otomotiv Nakliye Ticaret Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.209.156.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.