ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTÜİK TRABZON BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğünün Hizmet ve Alan Çalışmalarında 04/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arasında Üzere Sürücüsü İle Birlikte Yakıt Hariç 2 Adet Binek Taşıt Kiralanması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi 209.795,37 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/565563).
- İhale Kayıt No
- 2020/565563
- Kazanan firma
- Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺209.795
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Trabzon
- Sonuç tarihi
- 16.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/565563 · Sonuç tarihi: 16.12.2020
İhalenin konusu
Türkiye İstatistik Kurumu Trabzon Bölge Müdürlüğünce 04/01/2021-31/12/2021 tarihlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet binek araç kiralama
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.373.104.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →