ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTAPU VE KADASTRO V. BÖLGE DSİ Personel Servis Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. 565.230 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/572266).
- İhale Kayıt No
- 2020/572266
- Kazanan firma
- Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺565.230
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 09.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/572266 · Sonuç tarihi: 09.12.2020
İhalenin konusu
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü 04.01.2021 ile 31.12.2021 tarihleri (249 gün) arasını kapsayan C Plakalı 5 Adet 27+1 Koltuk Kapasiteli Midibüs ile 5 Adet en az 14+1 Koltuk Kapasiteli Minibüs Personel Taşıma Hizmet Alım İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.272.257.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →