ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SİVAS BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı (12 Ay Süreli) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Arı Kardeşler İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 380.977,92 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/576270).
- İhale Kayıt No
- 2020/576270
- Kazanan firma
- Arı Kardeşler İnşaat İthalat İhracat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺380.978
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Sivas
- Sonuç tarihi
- 30.11.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/576270 · Sonuç tarihi: 30.11.2020
İhalenin konusu
01.01.2021-31.12.2021 Tarihleri Arasında (12 Ay) Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı (Akaryakıt Hariç) Yabancı Menşeli Binek Sedan Araç- 1 Adet Binek Sedan Araç- 2 Adet Şoför-2 Kişi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.