ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(EÜAŞ) KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 2020 ve üzeri model 1 adet mini camlıvan 1095 gün süre ile (1 ocak 2020 tarihinden 31aralık 2023 tarihine kadar) sürücüsüz ve yakıtsız olarak kiralanması işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 133.590 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/581476).
- İhale Kayıt No
- 2020/581476
- Kazanan firma
- Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺133.590
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Sivas
- Sonuç tarihi
- 11.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/581476 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
2020 ve üzeri model 1 adet mini camlıvan aracın 1095 gün süre ile (1 ocak 2020 tarihinden 31aralık 2023 tarihine kadar) sürücüsüz ve yakıtsız olarak kiralanması işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mersin Kardelen Turizm Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.701.365.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.