ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTÜRK DİL KURUMU BAŞKANLIĞI Türk Dil Kurumu Başkanlığı Personelinin Yılında Taşınması (Özel Servis Araçları İle) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Demirhan Turizm Sanayi ve Taşımacılık Tic.Ltd.Şti. 695.457 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/587904).
- İhale Kayıt No
- 2020/587904
- Kazanan firma
- Demirhan Turizm Sanayi ve Taşımacılık Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺695.457
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 21.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/587904 · Sonuç tarihi: 21.12.2020
İhalenin konusu
Türk Dil Kurumu Başkanlığı personelinin 2021 yılında 7 araç ile 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında 249 iş günü taşınma işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Demirhan Turizm Sanayi ve Taşımacılık Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺12.865.136.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Demirhan Turizm Sanayi ve Taşımacılık Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →