ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Personel Servis hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini S.S.Beçikop Minibüs ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 259.575,03 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/608592).
- İhale Kayıt No
- 2020/608592
- Kazanan firma
- S.S.Beçikop Minibüs ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺259.575
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Düzce
- Sonuç tarihi
- 18.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/608592 · Sonuç tarihi: 18.12.2020
İhalenin konusu
01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında 6 araç ile Personel Servisi (Teknik Şartnamede ayrıntılı olarak belirtilmiştir.)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.