ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/609066) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/609066
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Düzce
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/609066 · Sonuç tarihi: 31.12.2020
İhalenin konusu
1) Diyaliz Hastalarının Taşınması Hizmeti : 160.000 kilometre 2) Personellerin Taşınması Hizmeti : 39.000 kilometre
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺272.000
2. kısım
Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺251.550
Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺272.000; 2. kısım: Den Mar Temizlik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺251.550.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Edirne İli İpsala İlçesi Taşımalı İlk-Ortaokul Kapsamındaki 182 Öğrenciyi 8 Taşıma Merkezi Okullara 181 İş Günü Taşıma İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺271.500, Edirne (27.08.2026)
- 2025-2056 Eğitim Öğretim Yılı Ortaöğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri Taşıma Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺271.250, Afyonkarahisar (22.09.2025)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.9 Nolu Koyulhisar Mot. Taşıyıcılar Koop., ₺272.909, Sivas (03.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →