ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTOKAT ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Tokat Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İle Erbaa Ve Turhal Hizmet Merkezi Hizmetlerinde 01/03/2021 – 30/04/2023 Yıllarında (26 Ay) Kullanılmak Üzere 5 Adet Şoförlü Binek Hizmet Aracı Kiralama İhalesi İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Okba Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda ve Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Sanayi Limited Şirketi 1.085.388,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/619325).
- İhale Kayıt No
- 2020/619325
- Kazanan firma
- Okba Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda ve Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.085.388
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Tokat
- Sonuç tarihi
- 23.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/619325 · Sonuç tarihi: 23.12.2020
İhalenin konusu
Açık İhale Usulü İle İhale Edilen Tokat Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İle Erbaa Ve Turhal Hizmet Merkezi Hizmetlerinde 01/03/2021 – 30/04/2023 Tarihleri Arasında (26 Ay) Kullanılmak Üzere Şoförlü Binek Hizmet Aracı Kiralama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Okba Turizm Taşımacılık İnşaat Gıda ve Tüketim Maddeleri Pazarlama Ticaret Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.111.138.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.