ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİSTANBUL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İl Müdürlüğümüzde Görev Yapan Personelin 2021 Yılı Personel Taşıma Hizmet Alım İhalesi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Özgür Seyahat Servis Araç Kiralama Personel Ve Turizm Ltd Şti 840.430 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/628977).
- İhale Kayıt No
- 2020/628977
- Kazanan firma
- Özgür Seyahat Servis Araç Kiralama Personel Ve Turizm Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺840.430
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 29.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/628977 · Sonuç tarihi: 29.01.2021
İhalenin konusu
2021 Yılı 04.01.2021-31.12.2021 tarihleri arası 12 araçla Personel Taşıma Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Özgür Seyahat Servis Araç Kiralama Personel Ve Turizm Ltd Şti, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.324.550.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Özgür Seyahat Servis Araç Kiralama Personel Ve Turizm Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →