ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/649053) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/649053
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Artvin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/649053 · Sonuç tarihi: 22.01.2021
İhalenin konusu
320 gün süre ile 1 Adet Binek Otomobil, 9 Adet 4x4 Çift Kabin Kamyonet(Arazili Pikap) ve 6 Adet 4x2 Çift Kabin Kamyonet Araç Kiralama
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| süre ile 1 Adet Binek Otomobil | 320 | gün |
| 4x4 Çift Kabin Kamyonet(Arazili Pikap) | 9 | Adet |
| 4x2 Çift Kabin Kamyonet Araç Kiralama | 6 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺451.200
2. kısım
G.E.S.Nak.İnş.Taahhüt.Tur.Yemekhane Ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti. — ₺37.120
G.E.S.Nak.İnş.Taahhüt.Tur.Yemekhane Ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺451.200; 2. kısım: G.E.S.Nak.İnş.Taahhüt.Tur.Yemekhane Ve Tem.Hiz.Tic.Ltd.Şti., ₺37.120.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺451.278, Kırıkkale (24.08.2021)
- 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Balıkesir İli Savaştepe İlçesindeki 222 İmam Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 16 Hat 16 (Araç) ile 185 İş Günü Taşınması İşi — Öz Savaştepe Seyahat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺451.400, Balıkesir (12.09.2025)
- Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliğine Göre Taşıma Kapsamına Alınan Özel Eğitime İhtiyacı Olan 379 Öğrenci/Kursiyer/Velinin Okul/Kurum/Sınıflara 47 Araç Ve 47 Rehber Personelle 182 İş Günü Taşınması İşi — Edremit Taşımacılık İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi, ₺451.542, Van (03.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →