ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKSÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM Personel Taşıma Servis Hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Mehteroğlu Taş.Turiz İnş.Temizlik İmalat San.ve Tic.Ltd.Ş 624.712 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/683976).
- İhale Kayıt No
- 2020/683976
- Kazanan firma
- Mehteroğlu Taş.Turiz İnş.Temizlik İmalat San.ve Tic.Ltd.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺624.712
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kahramanmaraş
- Sonuç tarihi
- 28.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/683976 · Sonuç tarihi: 28.01.2021
İhalenin konusu
Üniversitemiz Avşar Yerleşkesine personelin, 01.02.2021- 31.12.2021 tarihleri arası (11 ay), 2012 model veya üstü en az 27 kişi taşıma kapasiteli toplam 11 adet servis aracı ile taşınması hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Mehteroğlu Taş.Turiz İnş.Temizlik İmalat San.ve Tic.Ltd.Ş, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.644.530.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Mehteroğlu Taş.Turiz İnş.Temizlik İmalat San.ve Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →