ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(EÜAŞ) ADANA VE YÖRESİ HES İŞL.MÜD. Berke HES İşletme Müdür Yardımcılığı Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Göl Turizm Otomotiv Petrol Ürünleri Tarım Ürünleri Bahçe Bakım Temizlik İşleri Yemekçilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi. 1.319.945 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/695382).
- İhale Kayıt No
- 2020/695382
- Kazanan firma
- Göl Turizm Otomotiv Petrol Ürünleri Tarım Ürünleri Bahçe Bakım Temizlik İşleri Yemekçilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.319.945
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Adana
- Sonuç tarihi
- 26.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/695382 · Sonuç tarihi: 26.01.2021
İhalenin konusu
Berke HES İşletme Müdür Yardımcılığı Personel Taşıma Hizmetinin 4 adet 2016 model ve üzeri araç ile 3 yıl süreyle yürütülmesi işidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Göl Turizm Otomotiv Petrol Ürünleri Tarım Ürünleri Bahçe Bakım Temizlik İşleri Yemekçilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.743.095.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.