ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TIGEM) KONUKLAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ 3 Yıl Süreli Servis Aracı ve Hizmet Aracı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Nizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 322.608 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/124682).
- İhale Kayıt No
- 2021/124682
- Kazanan firma
- Nizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺322.608
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 28.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/124682 · Sonuç tarihi: 28.04.2021
İhalenin konusu
1 Adet 2019 Model ve Üreri 16+1 Kişilik Servis Aracı (Şoförlü) 5 Adet 2019 Model ve Üzeri 4X4 Çift Kabinli 4+1 Pick-Up (Şoförsüz)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Nizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda Ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.328.720.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.