ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi ve Türkiye Uzay Ajansı İçin 01/06/2021 – 31/05/2022 Dönemi Personel Taşıma İşinin Ortak Alım Kapsamında Karşılanması hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. 1.284.166,67 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/181172).
- İhale Kayıt No
- 2021/181172
- Kazanan firma
- Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.284.167
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 28.05.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/181172 · Sonuç tarihi: 28.05.2021
İhalenin konusu
250 İş Günü Boyunca Muhtelif Kapasitelerde 23 Adet Servis Aracının Sürücüsü İle Kiralanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.123.258.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →