ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİSTANBUL YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ İstanbul Valiliği 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü 2021 Yılı Personel Servisi Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. 419.440 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/196145).
- İhale Kayıt No
- 2021/196145
- Kazanan firma
- Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺419.440
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 02.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/196145 · Sonuç tarihi: 02.06.2021
İhalenin konusu
5 Adet Araçla 01.06.2021 - 31.12.2021 Tarihleri Arası 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü İçin 214 Gün Personel Servis Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.162.645.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çalıkıran Turizm Taşımacılık Otomotiv San.Ve Tic A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →