ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Karabük Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün 2021 yılı (10 aylık) 8 adet Şoför dahil Araç Kiralama Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Yeni Kaptan Taşımacılık Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi 685.291,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/19823).
- İhale Kayıt No
- 2021/19823
- Kazanan firma
- Yeni Kaptan Taşımacılık Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺685.292
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Karabük
- Sonuç tarihi
- 26.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/19823 · Sonuç tarihi: 26.02.2021
İhalenin konusu
Karabük Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün 2021 yılı 10 aylık (01/03/2021-31/12/2021) 8 adet Şoför dahil Araç Kiralama Hizmeti Alımı (1 adet Binek araç , 7 adet 4+1 Pick-up araç)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.