ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/208008) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/208008
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/208008 · Sonuç tarihi: 15.06.2021
İhalenin konusu
1. Kısım 48 Adet, 2. Kısım 8 Adet Sürücüsüz Araç Kiralama İşidir
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Erk Haberleşme Telekom. Bilişim İnş.Tur.San. Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.017.600
Erk Haberleşme Telekom. Bilişim İnş.Tur.San. Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İstanbul Ulaşım Hizmetleri Ve Araç Kiralama Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺4.486.080
İstanbul Ulaşım Hizmetleri Ve Araç Kiralama Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Erk Haberleşme Telekom. Bilişim İnş.Tur.San. Ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.017.600; 2. kısım: İstanbul Ulaşım Hizmetleri Ve Araç Kiralama Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺4.486.080.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.018.290, Muğla (03.09.2021)
- 12 Aylık Araç Kiralama Hizmet Alımı — Çoğala Turizm Servis Taşımacılığı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.016.880, Mardin (27.02.2026)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Hanzade Turizm Nakyiyat Eğitim Hizmetleri İnşaat Petrol Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺1.022.840, Çorum (03.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →