ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/212653) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/212653
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/212653 · Sonuç tarihi: 24.05.2021
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Destina Turizm Taş.Tem Bilgisayar San.ve Tic.Ltd.Şti — ₺88.000
Destina Turizm Taş.Tem Bilgisayar San.ve Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi — ₺600.000
Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺276.264
Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Destina Turizm Taş.Tem Bilgisayar San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺88.000; 2. kısım: Gümüştepe Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi, ₺600.000; 3. kısım: Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺276.264.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.23 Nolu İnceler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺87.906, Denizli (20.08.2021)
- 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Samsun İli Vezirköprü İlçesi Taşımalı Eğitim Kapsamındaki İlkokul, Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarında Bulunan 3270 Öğrencinin Yerleşim Birimlerinden 59 Taşıma Merkezi Okula Taşınmaları İşi — Şafak Kreş Ve Gündüz Bakımevi Servis Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi, ₺87.343, Samsun (07.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.071, Burdur (17.08.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →