ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlar İçin 01/07/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Yakıt Hariç Yolcu Taşıma Sürücüsü İle Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Ateş Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi 14.939.448 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/218839).
- İhale Kayıt No
- 2021/218839
- Kazanan firma
- Ateş Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺14.939.448
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 22.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/218839 · Sonuç tarihi: 22.06.2021
İhalenin konusu
185 Adet Araç 206 Kişi Sürücü
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (6 istekli) %33 altında.
- Kazananın karnesi: Ateş Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺20.196.073.
- İdare hakkında: AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI İstanbul Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlar İçin 01/07/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası Yakıt Hariç Yolcu Taşıma Sürücüsü İle Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Ateş Tur Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →