ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSÜMER HOLDİNG A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 10 (On) Araç ile Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini 06 Seyahat Turizm İnsan Kaynakları Oto Kiralama Temizlik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 1.048.110 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/26322).
- İhale Kayıt No
- 2021/26322
- Kazanan firma
- 06 Seyahat Turizm İnsan Kaynakları Oto Kiralama Temizlik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.048.110
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 16.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/26322 · Sonuç tarihi: 16.03.2021
İhalenin konusu
04.03.2021-03.03.2023 tarihleri arası 503 işgünü üzerinden 10 (on) araç ile sürücüsü, yakıt ve diğer her türlü giderleri yükleniciye ait olmak üzere personel taşıma hizmet alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: 06 Seyahat Turizm İnsan Kaynakları Oto Kiralama Temizlik İnş. San. Tic. Ltd. Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.896.686.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.