ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriEDREMİT BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Edremit Belediyesi Sınırları Dahilinde 01/07/2021-31/12/2021 Tarihleri Arasında Çöplerin Toplanması Nakli Cadde Sokak Meydan Ve Pazaryerlerinin Makine İle Süpürülmesi Amacıyla Araç Kiralama Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti. 5.365.255 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/273072).
- İhale Kayıt No
- 2021/273072
- Kazanan firma
- Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺5.365.255
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Balıkesir
- Sonuç tarihi
- 04.08.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/273072 · Sonuç tarihi: 04.08.2021
İhalenin konusu
Kent Temizliği İşlerinde Kullanılmak Üzere 01.07.2021-31.12.2021 tarihleri arasında yaz döneminde (Temmuz,Ağustos,Eylül) personelsiz 45 araç, kış döneminde (Ekim, Kasım,Aralık) personelsiz 35 araç kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (6 istekli) %50 altında.
- Kazananın karnesi: Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.641.519.
- İdare hakkında: EDREMİT BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Edremit Belediyesi Sınırları Dahilinde 01/07/2021-31/12/2021 Tarihleri Arasında Çöplerin Toplanması Nakli Cadde Sokak Meydan Ve Pazaryerlerinin Makine İle Süpürülmesi Amacıyla Araç Kiralama Hizmet Alım İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Park-Gün Taş.İnş.İç.ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →