Kamu İhaleleri

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI VERGİ DENETİM KURULU BAŞKANLIĞI 2021 Yılında 278 Gün Süre İçin (29/03/2021-31/12/2021) Sürücülü 3 Adet Binek ve Sürücülü 2 Adet Hafif Ticari Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. 346.405,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/29039).

İhale Kayıt No
2021/29039
Kazanan firma
Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti.
Sözleşme bedeli
₺346.405
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
26.03.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/29039 · Sonuç tarihi: 26.03.2021

İhalenin konusu

2021 Yılında 278 Gün (9 Ay 3 Gün) Süre İçin (29/03/2021- 31/12/2021) Sürücülü 3 Adet Binek ve Sürücülü 2 Adet Hafif Ticari Araç Kiralama

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kaya Seyahat Turizm.San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →