ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBAŞYAYLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temel Eğitim Müdürlüğümüze Bağlı 220 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı İçerisinde 185 Gün Taşınması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Sınırlı Sorumlu Başyayla Minibüs Midibüs Otobüsçüler 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 429.318 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/415306).
- İhale Kayıt No
- 2021/415306
- Kazanan firma
- Sınırlı Sorumlu Başyayla Minibüs Midibüs Otobüsçüler 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺429.318
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Karaman
- Sonuç tarihi
- 27.08.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/415306 · Sonuç tarihi: 27.08.2021
İhalenin konusu
Taşımalı İlköğretim Kapsamındaki 220 Öğrencinin Taşıma Merkezi İlkokul Ve Ortaokul Müdürlüklerine 06 Eylül 2021 – 17 Haziran 2022 Tarihleri Arasında 185 İş Günü Ücretsiz Taşınması İçin 15 Adet Taşımalı Araç Hizmeti Alınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %81 altında.
- Kazananın karnesi: Sınırlı Sorumlu Başyayla Minibüs Midibüs Otobüsçüler 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺813.518.
- İdare hakkında: BAŞYAYLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temel Eğitim Müdürlüğümüze Bağlı 220 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı İçerisinde 185 Gün Taşınması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.