ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriYÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI 2022 Yılı Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini SS Bolu Karaköy Otobüs Minibüs Mot.Taş.Koop. 1.407.672 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/519383).
- İhale Kayıt No
- 2021/519383
- Kazanan firma
- SS Bolu Karaköy Otobüs Minibüs Mot.Taş.Koop.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.407.672
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Bolu
- Sonuç tarihi
- 17.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/519383 · Sonuç tarihi: 17.11.2021
İhalenin konusu
21 Adet Otobüs İle 03 Ocak 2022 - 30 Aralık 2022 Tarihleri Arasında Bolu Merkez - Gölköy Yerleşkesi Arası Geliş - Gidiş Personel Taşıma Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %82 altında.
- Kazananın karnesi: SS Bolu Karaköy Otobüs Minibüs Mot.Taş.Koop., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.589.426.
- İdare hakkında: YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI 2022 Yılı Personel Taşıma hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
SS Bolu Karaköy Otobüs Minibüs Mot.Taş.Koop. firmasının kazandığı diğer ihaleler →