ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSİLİVRİ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Kamyon ve İş Makinesi Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini KarakardeĢler ĠnĢ Harf. Nak.San.ve Tic. Ltd. ġti 1.443.034,8 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/54771).
- İhale Kayıt No
- 2021/54771
- Kazanan firma
- KarakardeĢler ĠnĢ Harf. Nak.San.ve Tic. Ltd. ġti
- Sözleşme bedeli
- ₺1.443.035
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 19.03.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/54771 · Sonuç tarihi: 19.03.2021
İhalenin konusu
22.03.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında 3 iş kaleminde 18 adet araç ve 1 iş kaleminde 4 adet iş makinesi olmak üzere toplamda 22 adet araç ve iş makinesi kiralama işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
KarakardeĢler ĠnĢ Harf. Nak.San.ve Tic. Ltd. ġti firmasının kazandığı diğer ihaleler →