ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHATAY (ANTAKYA) ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Personelinin Ulaşım İhtiyaçlarının Karşılanması İçin 251 İş Günü Süreli Şoförler ve Yakıt Giderleri Yüklenici Tarafından Karşılanmak Üzere 4 (Dört) Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Çiçek Titus Turizm Seyahat Emlak İthalatihracat İnşaat Uluslararası Nakliyat Tekstil Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 516.056 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/556511).
- İhale Kayıt No
- 2021/556511
- Kazanan firma
- Çiçek Titus Turizm Seyahat Emlak İthalatihracat İnşaat Uluslararası Nakliyat Tekstil Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺516.056
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Hatay
- Sonuç tarihi
- 03.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/556511 · Sonuç tarihi: 03.11.2021
İhalenin konusu
01.01.2022 - 31.12.2022 Tarihleri Arası 251 İş Günü 4 Araçla Personel Taşıma Hizmet Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Kazananın karnesi: Çiçek Titus Turizm Seyahat Emlak İthalatihracat İnşaat Uluslararası Nakliyat Tekstil Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺564.104.
- İdare hakkında: HATAY (ANTAKYA) ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Personelinin Ulaşım İhtiyaçlarının Karşılanması İçin 251 İş Günü Süreli Şoförler ve Yakıt Giderleri Yüklenici Tarafından Karşılanmak Üzere 4 (Dört) Adet Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.