ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİZMİR YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI 33 Ay Süreli Şoförsüz ve Akaryakıtsız 18 Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Zenginoğlu Gıda Maddeleri Tekstil Konfeksiyon Nakliyat Kahvehane Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.512.060 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/63021).
- İhale Kayıt No
- 2021/63021
- Kazanan firma
- Zenginoğlu Gıda Maddeleri Tekstil Konfeksiyon Nakliyat Kahvehane Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.512.060
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 16.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/63021 · Sonuç tarihi: 16.04.2021
İhalenin konusu
33 Ay Süreli (01.04.2021-31.12.2023 ) şoförsüz ve akaryakıtsız 17 adet 1364 cc ve üzeri binek araç ile 1 adet 1898 cc ve üzeri 4x4 arazi aracı olmak üzere toplam 18 adet araç kiralama
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Zenginoğlu Gıda Maddeleri Tekstil Konfeksiyon Nakliyat Kahvehane Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.181.018.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.