ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKONYA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Araç Kiralama Hizmeti (11 Araç Şoförlü / (01/01/2022-31/12/2022 dönemi) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Altın Araba Otomotiv Turizm Emlak Petrol İnşaat Gıda Canlı Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1.589.673,84 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/645554).
- İhale Kayıt No
- 2021/645554
- Kazanan firma
- Altın Araba Otomotiv Turizm Emlak Petrol İnşaat Gıda Canlı Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.589.674
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 09.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/645554 · Sonuç tarihi: 09.12.2021
İhalenin konusu
Araç Kiralama Hizmeti (11 Araç Şoförlü / Yakıtsız) (01/01/2022-31/12/2022 Dönemi)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %63 altında.
- Kazananın karnesi: Altın Araba Otomotiv Turizm Emlak Petrol İnşaat Gıda Canlı Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.536.203.
- İdare hakkında: KONYA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Araç Kiralama Hizmeti (11 Araç Şoförlü / (01/01/2022-31/12/2022 dönemi) hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.