ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK KIRŞEHİR İL MÜDÜRLÜĞÜ Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Açık İhale Usulü İle 01/01/2022-31/12/2023 Süresi İçin 24 Ay Süre İle Yakıt Hariç 1 Adet Sürücülü Araç Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Köksaldı Turizm Nakliye Konfeksiyon Otomotiv Gıda Petrol İşletmecilik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 270.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/658830).
- İhale Kayıt No
- 2021/658830
- Kazanan firma
- Köksaldı Turizm Nakliye Konfeksiyon Otomotiv Gıda Petrol İşletmecilik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺270.000
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Kırşehir
- Sonuç tarihi
- 30.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/658830 · Sonuç tarihi: 30.11.2021
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2023 (24 Ay) Süresi İçin Yakıt Hariç Şoförlü 1 (Bir) Adet Araç Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,5 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Köksaldı Turizm Nakliye Konfeksiyon Otomotiv Gıda Petrol İşletmecilik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.102.097.
- İdare hakkında: SGK KIRŞEHİR İL MÜDÜRLÜĞÜ Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Açık İhale Usulü İle 01/01/2022-31/12/2023 Süresi İçin 24 Ay Süre İle Yakıt Hariç 1 Adet Sürücülü Araç Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.