ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriNİĞDE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Niğde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 01.01.2022-31.12.2024 Tarihleri Arası 36 Ay Süre İle Sürücülü Araç Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Acar Seyahat Nakliye Taah.Tic.Ltd.Şti 405.958,32 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/660778).
- İhale Kayıt No
- 2021/660778
- Kazanan firma
- Acar Seyahat Nakliye Taah.Tic.Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺405.958
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Niğde
- Sonuç tarihi
- 06.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/660778 · Sonuç tarihi: 06.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022- 31.12.2024 Tarihleri Arası 36 Ay Süre İle 1 Adet Sürücülü Yakıt Hariç Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %81 altında.
- Kazananın karnesi: Acar Seyahat Nakliye Taah.Tic.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺18.501.450.
- İdare hakkında: NİĞDE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ Niğde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere 01.01.2022-31.12.2024 Tarihleri Arası 36 Ay Süre İle Sürücülü Araç Kiralama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Acar Seyahat Nakliye Taah.Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →