ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSİGORTACILIK VE ÖZEL EMEKLİLİK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU DÜZENLEYİCİ VE DENETLEYİCİ KURUMLAR SİGORTACILIK VE ÖZEL EMEKLİLİK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU 2022 Yılı Personel Servis Taşımacılığı Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Yakoss Turizm Anonim Şirketi 1.222.200 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/686841).
- İhale Kayıt No
- 2021/686841
- Kazanan firma
- Yakoss Turizm Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.222.200
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/686841 · Sonuç tarihi: 28.12.2021
İhalenin konusu
01/01/2022-31/12/2022 tarihleri arasında, 3 adet 9+1 kişilik, 6 adet 16+1 kişilik olmak üzere toplam 9 adet servis aracı ile kurum personelinin 252 iş günü süre ile işe geliş ve gidişi taşımacılığı işi
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 9+1 kişilik | 3 | adet |
| 16+1 kişilik olmak üzere toplam 9 adet servis aracı ile kurum personelinin 252 iş günü süre ile işe geliş ve gidişi taşımacılığı işi | 6 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %63 altında.
- Kazananın karnesi: Yakoss Turizm Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺26.529.793.
- İdare hakkında: SİGORTACILIK VE ÖZEL EMEKLİLİK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU DÜZENLEYİCİ VE DENETLEYİCİ KURUMLAR SİGORTACILIK VE ÖZEL EMEKLİLİK DÜZENLEME VE DENETLEME KURUMU 2022 Yılı Personel Servis Taşımacılığı Hizmet Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yakoss Turizm Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →