ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriİDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 01012022-31122023 tarihleri arasında 6 araç ile Personel Servis Hizmet alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 717.428,9 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/708029).
- İhale Kayıt No
- 2021/708029
- Kazanan firma
- S.S.Beçikop Minibüs Ve Otobüscüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺717.429
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Düzce
- Sonuç tarihi
- 23.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/708029 · Sonuç tarihi: 23.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2023 Tarihleri Arasında 6 Araç İle Personel Servisi (Teknik Şartnamede Ayrıntılı Olarak Belirtilmiştir.)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %82 altında.
- İdare hakkında: İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 01012022-31122023 tarihleri arasında 6 araç ile Personel Servis Hizmet alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.