ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKAŞ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Araç Kiralanması Hizmet Alım İşi hizmet 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Adaş Taşımacılık Eml Ta.G.İ.T.O.T.T.Ah.S.T.Ltd.Şti. 522.600 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/834599).
- İhale Kayıt No
- 2021/834599
- Kazanan firma
- Adaş Taşımacılık Eml Ta.G.İ.T.O.T.T.Ah.S.T.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺522.600
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Antalya
- Sonuç tarihi
- 24.01.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/834599 · Sonuç tarihi: 24.01.2022
İhalenin konusu
3 Adet 1300-1600 cc Arası Binek Otomobil , 1 Adet 1980-2500 cc Arası Tek Kabin Pikap, 4 Adet 1600-2000 cc Arası Çift Kabin 4*2 Pikap
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 1300-1600 cc Arası Binek Otomobil | 3 | Adet |
| 1980-2500 cc Arası Tek Kabin Pikap | 1 | Adet |
| 1600-2000 cc Arası Çift Kabin 4*2 Pikap | 4 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,7 istekli) %57 altında.
- Kazananın karnesi: Adaş Taşımacılık Eml Ta.G.İ.T.O.T.T.Ah.S.T.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺970.690.
- İdare hakkında: KAŞ BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Araç Kiralanması Hizmet Alım İşi hizmet 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Adaş Taşımacılık Eml Ta.G.İ.T.O.T.T.Ah.S.T.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →