ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/97638) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/97638
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Şanlıurfa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/97638 · Sonuç tarihi: 27.04.2021
İhalenin konusu
10 Adet Kamyon (Şoförlü) ve 6 Adet Ekskavatör (Operatörlü)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Kamyon (Şoförlü) | 10 | Adet |
| Ekskavatör (Operatörlü) | 6 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.785.600.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺892.800
Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺892.800
Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti., ₺892.800; 2. kısım: Çamer Petrol Yapı Taş.Turz.Maden.San Ve Tic.Ltd.Şti., ₺892.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- Sur İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy ve Köyaltı Yerleşim Birimlerindeki 3350 Öğrenciyi 7 Taşıma Merkezi Okula 279 Hat (Araç) İle 183 İş Günü Taşıma Hizmet Alımı İşi — Bingöl Taşımacılık İnşaat Akaryakıt Tarım ve Hayvancılık Sosyal Hizmetler Sanayi Ticaret Limited Şirketi., ₺893.498, Diyarbakır (10.09.2021)
- 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı, Van İli İpekyolu İlçesinde Yürütülecek Taşımalı İlkokul / Ortaokulları Taşıma Hizmeti Alımı İçin Araç Kiralama İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺891.900, Van (03.09.2021)
- 2021-2022 Eğitim Yılı Ortaöğretim Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı — Bi Ler Turizm İnşaat Tarım Ürünleri Elektrik Hayvancılık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺891.865, Diyarbakır (06.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →