ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK BURDUR İL MÜDÜRLÜĞÜ Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı işi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Alnet Mühendislik Mimarlık İnşaat Kırtasiye Taşımacılık Otomotiv Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 287.038,29 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/98630).
- İhale Kayıt No
- 2021/98630
- Kazanan firma
- Alnet Mühendislik Mimarlık İnşaat Kırtasiye Taşımacılık Otomotiv Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺287.038
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Burdur
- Sonuç tarihi
- 13.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/98630 · Sonuç tarihi: 13.04.2021
İhalenin konusu
01.04.2021-31.12.2023 tarihleri arası ayrıntıları teknik şartnamede belirtilen 1 (Bir) adet sürücülü binek sedan otomobil kiralama hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.