ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriT.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ Bölgemizde 42 Adet Araç, 28 Adet Sürücülü ve 14 Adet Sürücüsüz, Yakıtsız Toplam 42 Adet Araç Kiralanması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Güven Turizm Taş.Otom.İnşaat Teks.San.Tic.Ltd.Şti. 26.328.470,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/101591).
- İhale Kayıt No
- 2022/101591
- Kazanan firma
- Güven Turizm Taş.Otom.İnşaat Teks.San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺26.328.470
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 13.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/101591 · Sonuç tarihi: 13.04.2022
İhalenin konusu
42 Adet Araç'ın 28 Adet Sürücülü 14 Adet Sürücüsüz Olmak Üzere 01/05/2022 - 31/12/2024 Tarihleri Arası 32 Ay Süreyle Kiralanması Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,3 istekli) %43 altında.
- İdare hakkında: T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE MALZEME MÜDÜRLÜĞÜ Bölgemizde 42 Adet Araç, 28 Adet Sürücülü ve 14 Adet Sürücüsüz, Yakıtsız Toplam 42 Adet Araç Kiralanması İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Güven Turizm Taş.Otom.İnşaat Teks.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →