ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriEDREMİT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Hasgül Turizm İnşaat Sanayi ve Tic.A.Ş. 718.880 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/271765).
- İhale Kayıt No
- 2022/271765
- Kazanan firma
- Hasgül Turizm İnşaat Sanayi ve Tic.A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺718.880
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Balıkesir
- Sonuç tarihi
- 06.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/271765 · Sonuç tarihi: 06.05.2022
İhalenin konusu
01.05.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında Sürücüsüz Toplam 16 Araç Kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,7 istekli) %79 altında.
- Kazananın karnesi: Hasgül Turizm İnşaat Sanayi ve Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.728.108.
- İdare hakkında: EDREMİT BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Hasgül Turizm İnşaat Sanayi ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →