ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi ve Türkiye Uzay Ajansı İçin 01/06/2022 – 31/05/2023 Dönemi Personel Taşıma İşinin Ortak Alım Kapsamında Karşılanması Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. 4.551.396,85 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2022/274634).
- İhale Kayıt No
- 2022/274634
- Kazanan firma
- Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.551.397
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/274634 · Sonuç tarihi: 30.05.2022
İhalenin konusu
TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ Ve Bilgi Merkezi ve Türkiye Uzay Ajansı İçin 01/06/2022 – 31/05/2023 Dönemi Personel Taşıma İşinin Ortak Alım Kapsamında Karşılanması Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺13.884.705.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Öztürkcan Tur.Oto.İnş.Nak.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →